şişlideki diyetisyenler

Uzman Diyetisyen Işın Sayın

(0552) 214 06 69
levent diyetisyen

Diyet sürecine girmek çoğu zaman stres verici olmaktadır. Bunun nedeni birçok yiyecekten mahrum kalma duygusudur. Levent diyetisyen olarak, en keyifli ve en etkili diyet listeleri yazılmaktadır. Bu sayede diyet yapmak bir korku değil bir yaşam tarzı olmaktadır. Osmanlı döneminden bu yana saray mutfağına ev sahipliği yapan nadide şehirlerimiz ve mutfak kültürleri günümüze kadar uzanmaktadır. Beyaz peynir, badem ezmesi, ayçiçeği yağı en lezzetli halleriyle bulunmaktadır. Fast food yemek tarzının sağlıklı örneklerinden biri olan ciğeri makul miktarda yemeniz ve yanında bol yeşil salata ve soğan tüketmeniz metabolizmanızın hızlanmasını sağlamaktadır. Üstelik ciğer üzerine dökülen kırmızı toz biber de antiseptik özelliği taşımaktadır ve hastalıklara karşı koruyucu bir kalkan görevi görmektedir.
diyetisyen iletişimDiyet yapmak bir lüks değil, yaşam şeklidir. Bu yaşam şekline sahip olmak da herkesin en doğal hakkıdır. Buna bebek bekleyen hamile bayanlar da dahildir. Diyetisyeniniz, hamilelik dönemi boyunca ve doğum sonrası nasıl bir beslenme programı uygulanacağına dair yardımcı olmaktadırlar. Hamilelik döneminde yeme içme alışkanlıkları sağlıklı bir şekilde kazanılmazsa bebeğe de zarar gelebilmektedir. Alınması hesaplanan kilo dışına çıkıldığında doğum esnasında da birtakım problemler görülebilmektedir. Bununla birlikte doğum sonrası yeme içme tarzı da anne için çok önem taşımaktadır. Levent diyetisyen olarak, bütün bu noktalar hakkında anne adaylarımıza detaylı bilgiler vermekte ve diyet programları uygulattırmaktayız. Emzirme döneminde uygulanan sağlıklı beslenme hem anneye hem de bebeğe oldukça faydalar sağlamaktadır. Bu sayede hem psikolojik yıpranmalar önlenmiş olmakta hem de vücut deformasyonunun önüne geçilmektedir. Görüldüğü üzere işin aslı sadece rejim yapmak değildir. Diyet süreci birçok psikolojik ve fiziksel etkenlerle bağlantılıdır. Bunları da en güzel uzman bir diyetisyen yardımıyla aşabilir ve uygulayabilirsiniz. Bünyemizde görev alan diyetisyenler sizlerin sağlığı ile en titiz şekilde ilgilenmektedirler.

basında uzman diyetisyen ışın sayın

Diyet yapmak yetişkinler kadar orta yaş üzeri kişiler için de önem taşımaktadır. Bilindiği üzere belli bir yaş sonrasında kilo alımı çok daha hızlı olmaktadır. Kilo vermek yavaşlamaktadır çünkü metabolizma yaşı ilerlemektedir. Bunun için çoğu insan karamsarlığa düşmektedir. Diyetisyenlerimiz sayesinde bu süreçten de başarı ile çıkılmaktadır. Anti-aging beslenme kurallarıyla ilgili ihtiyacınız olan her türlü püf noktası sayesinde yaşlılık diye bir kavram olmayacak ve herkes güzel yaş alabilecektir. İkinci baharı yaşamak herkesin hakkıdır ve bu süreci sağlıklı ve ışıltılı bir şekilde geçirebilmek de mutluluk verici bir olaydır. Yaşa ve cinsiyete özel diyet prensipleriyle Beşiktaş diyetisyen olarak, sizlere yol göstermekteyiz. Bu süreçte el ele çalışabilmek hiç de zor değildir. Günümüzde tek tip beslenme şekli diye bir şey olmadığı artık kanıtlanmıştır. Sizler de diyetisyen gözetiminde size özel diyet programlarıyla zayıflayın.

İlgili Kelimeler: , , , ,

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 / 5)