şişlideki diyetisyenler

Uzman Diyetisyen Işın Sayın

(0552) 214 06 69
istanbulda en iyi diyetisyen

Beşiktaş diyetisyen sağlıklı beslenmenin adresidir. Beslenme ve diyet bölümünde artık yeni bir çağ başlıyor. Egzersize göre diyet ve diyete göre ise egzersiz yapma devri başlıyor. Bu sayede hem uygunsuz diyet türlerinden kurtulacaksınız hem de aç kalıp zayıflamaya çalışmaktan terfi edeceksiniz.
Beslenmeyi şu şekilde anlatabilmekte yarar olmakla birlikte yaşam kalitesini yükseltmek, sağlığı korumak ve güçlendirmek için vücudun ihtiyaç duyduğu besinleri uygun bir sıra ve zaman diliminde usulüne aykırı olmayacak şekilde besin öğelerini uygun zamanlarda ve yeterli miktarlarda alarak sağlıklı ve fit bir vücut olması için gerekli olan beslenme şeklidir.
Dengeli ve sağlıklı beslenme iyi bir hayatında vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Her ne olursa olsun bedenimize iyi bakmak zorunluluğuyla birlikte iyi ve sağlıklı bir hayat sürmek istiyorsak da mutlaka düzenli bir yaşama ihtiyaç vardır. Zayıflamak aç kalarak kendinize zorluklar çektirip, çileli yollara göğüs germekten de ibaret olmayıp sizler için özel olarak planlanan diyet programları sayesinde bilinçli bir beslenme alışkanlığı kazanıp ne yemeliyim kargaşasına da bir son nokta mührü koymanız gerektiğini anlayarak yaşam şartlarınıza yön vermeniz gerektiğinin göstergesidir.
diyetisyen iletişim

Beşiktaş diyetisyen ve beslenme bölümüyle sizler için uzman kaliteli ekip kadrolarımız tarafından egzersiz planlamalarınıza en uygun beslenme programlarını seçmede yardımcı olup bu şekilde kaliteli bir spor yaparak zindeliğinizi arttırma, diyet konusunda tecrübeli bir destek alabilmenize olanak sağlayarak, beslenme alışkanlıklarınızı kontrol altına alabilme, spor performansınızı arttırma, ideal kilonuza ulaşma gibi imkanları siz müşterilerimiz için hazırlayarak yaşamınız boyunca güzel bir ömür geçirmeniz için yardımcı olmaktadır.

Üyelerimize normal zamanlar ve egzersiz yapılacak olan günler konusunda iki çeşit alternatif yöntemi sunarak spor öncesi ve sonrası veya egzersiz öncesi ve sonrası nasıl beslenilmesi gerektiği kargaşasına son verilmesi amaçlanmaktadır. En güzel olanı da uygulanacak olan diyet yöntemi şahsa göre ayarlanmaktadır.

Üyelerimize kliniğimizde, hangi besin ve besinlere karşı intoleranlarını öğrenebilmeleri için besin intoleransı testinden geçerek, testin sonucuna göre ait intoleransa sebep olan besin kaynaklarının programlamada yer almayacağı özel diyet planlaması yapılmaktadır. Beşiktaş polikliniğimize üye olan herkese özel olarak beslenme konusunda seminerler düzenlenmektedir.

Üstelik İlk Muayene Ücretsizdir.

İlgili Kelimeler: , , , , ,

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (6 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 / 5)