şişlideki diyetisyenler

Uzman Diyetisyen Işın Sayın

(0552) 214 06 69
diyetisyen misyonu

Uzman Diyetisyen Işın Sayın  1999 yılından beri sağlıklı yaşam konusunda uzmanlığını ve bilgilerini paylaşarak insanlara kaliteli ve öz güvenli bir şekilde yaşamasında kilo alma, verme gibi sorunları aşacak bir arkadaş olmaktadır. Diyetisyen denilince akla gelen her zaman tatsız, tuzsuz yiyecekleri tüketmek mantığını ortadan kaldırmak için var gücüyle çalışmaktadır.

Misyonumuz her bireyin ideal kilosuna ulaşması ve sağlıklı bir vücuda sahip olmasıdır. Tüketilen birçok yiyecekte hangi tür vitaminler var hangi besin neye iyi geliyor? gibi cevaplar bilinmediği için bilinçsiz bir şekilde tüketilen gıdalar ilerleyen süreçlerde olumsuz etkilerini göstermektedir. Uygulanacak olan diyet sayesinde artık hakkınız olan kaliteli yaşama bir adım daha yaklaşmış ve kilonuzdan dolayı yada çok zayıf olmanızdan dolayı her geçen gün yitirmekte olduğunuz öz güveninizi geri kazanacaksınız…

Uzman Diyetisyen Işın Sayın her geçen gün hayatımızın bir parçası olan fast food tüketiminde ortaya çıkan obeziteye karşı alınacak önlemler gerekli adımlar ve tüketilmesi gereken besinlerle çağımızın sorunundan sizleri kurtarmaktadır.

İdeal kilonuza bağlı kalarak ve sağlıklı beslenerek hayatınızı güzelleştirmek için yaptığımız çalışmalarda bireylere ve kurumlara hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Sizde Eğlenerek Kilo Vermeye ve İdeal Kilonuza Ulaşmaya Ne Dersiniz ?

diyetisyen iletişim

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (15 Oy Verildi, Ortalama: 4,73 / 5)