şişlideki diyetisyenler

Uzman Diyetisyen Işın Sayın

(0552) 214 06 69
sağlıklı zayıflama

Sağlıklı zayıflama yöntemleri ile sadece kilolarınızdan kurtulmayacak sağlıklı bir yaşama da kavuşacaksınız. Her geçen gün bireylerin hayatının bir parçası olan fast food yiyecekler ile sağlıklı yaşam oldukça zorlaşmaktadır. Bunun sebebi ise zaman sıkıntımızdan yada iş yoğunluğumuzdan yemek yemeğe gereken önemi gösterememekten kaynaklanmaktadır.
Genel anlamda sağlıklı zayıflama kavramını şu şekilde açıklayabiliriz.

Kendi bünyenize uygun dengeli gıdalardan oluşan  ve gün içerisinde kalorisi sizin için en uygun olanı vücudunuzda oluşan fazla yağ tabakasını en aza indirmek için ve spor ile desteklenerek sağlanan bir beslenme şeklidir.

Aslında sağlıklı zayıflamak her bireyin istediği bir zayıflama şeklidir. Çünkü sağlığımız yerinde olduğu sürece bizlerde kendimizi en iyi şekilde hissedebiliriz. Hayata karşı özgüvenli, daha dirençli en sağlıklı şekilde zayıflamaktır.

Peki zayıflamak sadece ekmeği ve yemeği aniden kesmek midir ?
Bir anlık karar ile sadece salata türü beslenmek midir?
Yada bir anda hiç içilmeyen kadar su mu tüketmektir ?
İşte bunlar doğru bilinen çok büyük yanlışlardır. Zayıflamak hatta sağlıklı zayıflamak böyle olmamaktadır. Bir anda vücudumuz da ani değişim asla olmamaktadır. Bir hafta bir besin tüketmeden asla beklenen kilo verilemez. Sadece bünyenize zarar veririz. Peki nasıl sağlıklı zayıflarım diye merak ediyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

diyetisyen

İlgili Kelimeler: , , , , , , ,

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (15 Oy Verildi, Ortalama: 4,93 / 5)