şişlideki diyetisyenler

Uzman Diyetisyen Işın Sayın

(0552) 214 06 69
Online Diyet Fiyatları

Neden Takipli Online Diyet Seçmeliyiz?
Yüz yüze görüşme zamanınız yoksa, bulunduğunuz semt diyetisyene uzaksa, hedeflerinize kısa yoldan ve sağlıklı bir yaşamdan taviz vermeden ulaşmak istiyorsanız; motivasyon konusunda sorunlarınız varsa tam size göre bir sistemdir takipli online diyet sistemi.
Online diyete kayıt olduktan sonra herhangi bir diyetisyene gitmeden sizlere telefon ve internet üzerinden ulaşarak diyete uyma durumunuzu, kilo alıp kilo verme durumunuzu her hafta kontrol ederek haftalık sizlere özel programlar paylaşacaktır. Her nerde olursanız olun isterseniz dünyanın bir ucunda  bu sistem ile yüz yüze görüşmenin samimiyetini de yaşayacaksınız.
Takipli Online Diyet Farkı Nasıldır?
Siz bir diyet şekli denediniz hatta ömrünüzün önemli bir kısmını bunun için harcadınız ama istediğiniz vücut ölçülerindeki kiloya bir türlü ulaşamadınız, yapmaya çalıştığınız diyetlerden düzgün bir sonuç alamayıp başınıza dert oldu ve bir çok aktiviteden de mahrum kaldınız.
Hayatınızla birebir uyuşmayan diyetler denediniz , verdiğiniz kilolardan tamamen kurtulamayıp geri mi aldınız. İşte tam bu esnada karşınıza takipli online diyet çıkmakta ve sizlere sağlıklı zayıflama ‘nın kapıları aralanmakta…
Bu sistemin amaçlarını şu şekilde sıralayabiliriz.
1. Sağlıklı bir şekilde kilo vererek, sağlıklı bir şekilde yaşamak istiyorsanız bundan sonra artık güvenli bir şekilde yemeklere küsmemeniz gerektiğini öğretir.
2. Normal listelerde olduğu gibi bir kullanım sunmaz tam tersi kaliteli bir yaşama ulaşmanıza yardım eder. Sizlere sunabildiğince imkan ve seçenek sunar. Yapılması size imkansız gelen, sizleri işlerinize vakit ayıramayacak hale getiren yemek tariflerinden men eder.
3. Takip sistemimiz sayesinde; tatil, gezi, hastalık, iş ve özel durumlarınızda diyete uyamadığınız zamanlarda hızlandırıcı ara programlar sayesinde diyetinizi daha iyi ve zorlanmadan geçirmeniz için sizlere destekler sunar.
4. Zamandan tasarruf etmenizi sağlar.
5. Bu programa kayıt yaptırdığınızda size özel uzman diyetisyenimiz hemen sizler için özel programlar hazırlar. Hazırlanan her takipli online diyet programı kişiye özel olarak hazır hale getirilmektedir.

diyetisyen iletişim
Takipli Online Diyete Kayıt Nasıl Olmalıdır?
Ödemeniz başarılı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra; sağlık durumunuzdaki değişiklikleri, yaşantınızdaki olayları ve beslenme alışkanlıklarınızı kontrol altına alabilmemizi sağlayacak olan analiz formumuzu eksiksiz bir şekilde doldurarak sitemizdeki mail adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir.
Son 6 ay içerisinde gerçekleşmiş olan yağ, kas, ve kan tahlilleri ölçümleriniz yapılmış ve sizde de bulunuyor ise analiz formuyla birlikte bizlere göndermeniz gerekmektedir ki diyetisyen form neticesinde bazı ek tahliller isteyecektir. Belirli bir iş günü içerisinde sizin ile iletişime geçilecek, randevularınız görüşülecek ve diyet programınız sizlere ulaştırılacaktır.
Takipli Online Diyet Neleri İçine Almaktadır?
• Bu program belirli haftalar içerisinde gerçekleşmektedir, belirlenen günler sonunda tekrardan diyetinizi güncellemelisiniz. Bu konuda Uzman Diyetisyen Işın Sayın sizlere yardımcı olacaktır.
• İlk programı gönderirken randevu tarihleri belirlenmektedir. Haftada bir kez bize e posta göndermeniz gerekmektedir. Diyete uyumunuz, kilo kaybı, sağlık durumunuz, sonuçlarınız ve benzeri tüm etkenleriniz denetimden geçirildikten sonra hem sizin kilo verme durumunuza hem de haftalık programınıza göre yeni diyetiniz hazırlanıp tarafınıza ulaştırılmaktadır.
• Haftada bir kez size özel farklı diyet listeleri tarafınıza ulaştırılır.
Takipli Online Diyet Programını Satın Aldıktan Sonra Ne Zaman Tarafımıza Ulaşmaktadır?
• Bilgi formunuza bize ulaştırdıktan sonra uzman diyetisyenimiz sizinle e posta veya telefon ile iletişime geçecektir.
– Diyetisyeninizin sizlerden isteyecekleri evraklar ; Randevu günü: sabah aç karnınıza her zaman tartılmak için kullandığınız tartınızdan kilonuzu e posta yoluyla uzman diyetisyenimize ulaştırmak.
• Diyet programı süresince bizlere günlük tuttuğunuz notların bir nüshasını göndermek.
• Buluşulacak günlerde e posta atılmasını kesinlikle unutmayın.
Programı Kimlerin Kullanmasında Sakınca Vardır?
Hamile bayanların ve 12 yaş altındaki çocukların uygulaması önerilmez. Bunun için yüz yüze görüşmelerin olması daha iyi olacaktır.

İlgili Kelimeler: , , , , , , ,

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (19 Oy Verildi, Ortalama: 4,95 / 5)