şişlideki diyetisyenler

Uzman Diyetisyen Işın Sayın

(0552) 214 06 69
Online Diyet Fiyatları

Neden “Online Diyet” Takip Sistemini Seçmeliyiz?
Yüz yüze görüşme için zamanınız kısıtlıysa, bulunduğunuz semtten diyetisyene uzaksanız, 2 diyet randevusu arasında aklınıza takılanlar, sürpriz davetleriniz ile ilgili sorularınız oluyorsa, motivasyon desteğine ihtiyacınız varsa, “diyet online” takip sistemi tam size göre…
Online diyete kayıt oluyorsunuz. Sözlü muayene sonrası, kan testlerinizi doktorunuza gösterip muayene olduktan sonra, gerekiyorsa tedaviniz başlıyor. Daha sonra telefon ve internet üzerinden iletişime geçiyoruz. Önce biz sizi dinliyoruz. Hangi saatlerde hangi besinlere ulaşabildiğinizi, besin bağımlılıklarınızı vb araştırıyoruz. “İşte bu diyet tam olarak sağlığıma, damağıma uygun pratik bir diyet” diyerek rahat uyabileceğiniz bir beslenme planı oluşturma üzerinde çalışıyoruz. Haftada 1 kez ev ortamında sabah açken tartılıp haftalık ağırlık farkınızı bildiriyorsunuz. Ayrıntılı değerlendirmeden sonra, beslenme programınıza rahat uyabilmeniz için, sizin de katılımcı olup fikir beyan ettiği kullanışlı bir beslenme planı oluşturuyoruz.  Telefon ve internet üzerinden günlük ve haftalık takipler birbirini izlerken, hedef ağırlığa ve sağlığınıza kavuşuyorsunuz.
Online kilo koruma eğitimi ve takibi ise çok keyifli. Kilo verme dönemine göre daha esnek fakat ihmali asla affetmeyen bir süreçtir. Birçok kişi doğru ya da yanlış yöntemle hedef ağırlığa ulaşsada, diyet sonrası ne yapacağını bilmediğinden, yeniden eski yeme alışkanlıklarına dönmektedir. Oysa eğitimlerle donatılmış, sağlıklı ve zamanında yapılan bir kilo koruma programı, sonucun kalıcı olmasını sağlar. Çok sevdiğiniz yiyeceklerin çoğunu yasaksız, fakat sizin için güvenli ölçüde ve sıklıkta tüketeceksiniz. Böylece ağırlığınızı ve sağlığınızı koruyabildiğiniz bir kilo koruma programı olacak.

Her nerde olursanız olun bu sistem ile yüz yüze görüşmenin samimiyetini de yaşayacaksınız.

Diyet Online” Takip Sisteminin Farkı Nedir?
Siz de bir çok diyet şekli denediniz, hatta ömrünüzün bir kısmını bunun için geçirdiniz belki… Bir türlü hedefe ulaşamadıysanız unutmayın; aynı şeyleri tekrarladığınızda aynı sonuçlarla karşılaşmaya devam ederiz.
Hayatınızla birebir uyuşan bir diyet metodu deneyin.  Verdiğiniz kilolardan tamamen kurtulup kilolara veda edin. Sağlıklı ve rahat biçimde doyarak, kilo verme ve koruma sağlayabilen “Diyet Online” Takip Sisteminin tadını çıkarın.
Bu sistemin amaçlarını şu şekilde sıralayabiliriz.

 1. Bu programa kayıt yaptırdığınız andan itibaren öncelikle sağlık durumunuzu düzenlemeyi, sonra da yaşam kalitenizi artırmayı hedefliyoruz.
 2. Sizlere zamandan tasarruf imkanı sunuyoruz.
 3. Katıldığınız her ortamda kilo mu aldınız? Aynı ortamlarda püf noktalarını öğrenerek sağlıklı kilo verebilirsiniz. Her ortamda hayata ve diyete küsmeden güvenli biçimde kilo verme ve kilo korumayı öğrenme şansınız olacak.
 4. Uygulanması güç menüler yerine; ulaşılabilir besinler içeren esnek bir diyet planını %100 size özel hazırlıyoruz. Hazırlanması hızlı ve sağlıklı menüler içeren bir diyet olmasına özen gösteriyoruz ki; rahat uyum sağlayın ve hedefinize ulaşabilin…
 5. Takip sistemimiz sayesinde; tatil, gezi, hastalık, iş ve özel durumlarda diyete uyamayacağınızı hissettiğiniz anda, mevcut duruma uygun yeni beslenme planlarıyla imdadınıza koşuyoruz. Aksaklıklarla baş edebilmeniz için, püf noktalarını sizlere paylaşıyoruz.

diyetisyen iletişim
“Online Diyet” Takip Sistemi Nasıl Olmalıdır?

Kayıt işleminiz başarılı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra; yaşantınızdaki beslenmeyle ilişkili aktiviteler, yeme/içme alışkanlık ve bağımlılıklarınız, aktivite düzeyi ve hastalıklara yatkınlık durumunuzu kontrol edebilmemizi sağlayacak olan öngörüşme formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak sitemizdeki mail adresimize e-posta gönderirsiniz.

Son 3 ay içerisinde gerçekleşmiş olan kan tahlili ve son haftaya ait yağ, kas, ve kan tahlilleri ölçümleriniz yapılmış ve sizde de bulunuyor ise; analiz formuyla birlikte bize iletiyorsunuz. Eldeki veriler yetersiz ise; bazı ek tahliller istenebilecektir. Kısa sürede iş saatlerinde sizin ile iletişime geçilecek, randevularınız görüşülecek ve diyet programınız sizlere ulaştırılacak.

“Online Diyet ” Takip Sistemi Neleri İçine Almaktadır?

 • Bu program belirli haftalar içerisinde gerçekleşmektedir, belirlenen günler sonunda tekrardan diyetinizi güncellemelisiniz bu konuda Uzman Diyetisyen Işın Sayın sizlere yardımcı olacaktır.
 • İlk programı gönderirken randevu tarihleri belirlenmektedir. Haftada bir kez bize e posta göndermeniz gerekmektedir. Diyete uyumunuz, kilo kaybı, sağlık durumunuz, sonuçlarınız ve benzeri tüm etkenleriniz denetimden geçirildikten sonra hem sizin kilo verme durumunuza hem de haftalık programınıza göre yeni diyetiniz hazırlanıp tarafınıza ulaştırılmaktadır.
 • Haftada bir kez veya ihtiyaç duyduğunuz özel durumlar olduğu sürece size özel farklı diyet listeleri tarafınıza ulaştırılır.

“Online Diyet” Takip Programını Satın Aldıktan Sonra Ne Zaman Tarafımıza Ulaşmaktadır?

 • Bilgi formunuza bize ulaştırdıktan sonra uzman diyetisyenimiz sizinle e posta veya telefon ile iletişime geçecektir.
 • Randevu günü: sabah aç karnına her zaman tartılmak için kullandığınız sağlıklı bir tartınız olsun. Ev ortamında haftada 1 kez tartılıp, haftalık ağırlık farkını e posta yoluyla uzman diyetisyenimize ulaştırırsınız.
 • Diyet programı süresince günlük yediğiniz içtiğiniz besinlerin kayıtlarını kısa kısa yazıp e-posta olarak göndermenizi isteyeceğiz. Fark etmeden yaptığınız hataların, haftalık skorunuzu olumsuz etkilememesi ve zamanında müdahale şansı tanıyan bu detay tempolu kilo vermenize destek olacaktır.
 • Randevu günü telefon ile bağlantıya geçildiğinde haftalık ağırlık farkı dikkate alınarak, görüşme yapılacağı için, mevcut ağırlık durumunuzu ve sorularınızı e- posta ile iletmeyi unutmayın.

Programı Kimlerin Kullanmasında Sakınca Vardır?
Hamile bayanların ve 13 yaş altındaki çocukların uygulaması istenmez. Bunun için yüz yüze görüşmelerin olması daha doğru olacaktır.

İlgili Kelimeler: , , , , , , , ,

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 / 5)