şişlideki diyetisyenler

Uzman Diyetisyen Işın Sayın

(0552) 214 06 69
diyetisyen vizyonu

Sektörde olabildiğince aktif olmak gelişme hızıyla da hastalarımızı her zaman memnun etmek. Bulunduğu bölgedeki sürekli çalışmalar yapan, istikrarlı bir şekilde hareket ederek fark oluşturan  beslenme ve sağlık konusundaki kanaatlerimizi ilerilere taşımak vizyonumuzdur.

“Yemeklerden Kısıtlama Yapmadan Zayıflayabilirsiniz” ilkesini benimseyen kliniğimiz her geçen zamanda kendisini geliştirmesi hedefine odaklanmıştır. Çalışmalarını bu yönde ilerleten bir uzman diyetisyen olan kuruluşumuzun hedefi; çalışmalarını ilkelerinden ve bilimsellikten hiç bir  taviz vermeyerek sürdürmek ve bu sektörde hep hatırlanmak  en büyük hedeflerimiz arasındadır.

Her üyemizin sağlıklarını kazanarak hayata daha güzel gülücüklerle bakmasını sağlamak amacıyla  faaliyette olan kuruluşumuzun en büyük varlık sebebi de budur. Üyelerimiz ve çözüm ortaklarımız ile sürdürülebilir karşılıklı büyümeyi sağlamak, bulunduğumuz sektörde uyguladığımız çalışmalar ile uluslar arası alanda kimliğimizi belirginleştirmek, Sektöre yeni bakış açıları kazandırarak son teknoloji süreç uygulamalarını sunarak yeni ufuklara yelken açıp lider konuma gelerek belirleyici olmak.

Hastalarımızın isteklerini  karşılamak adına tüm süreçlerimizi bilişim teknolojileri ile birleştirerek ihtiyaçlara cevap vermek.  Süreç odaklı olan kalite yönetim şeklini bir ihtiyaç olarak kullanmakta vizyonumuzun bir parçasıdır.

İlgili Kelimeler: , , ,

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (7 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 / 5)