şişlideki diyetisyenler

Uzman Diyetisyen Işın Sayın

(0552) 214 06 69
nişantaşı diyetisyen

Diyet yapmak isteyenlerin ya da diyete başlayanların birçoğu yanlarında danışacakları kişi olmadığı için başarılı olamamaktadırlar. Nişantaşı diyetisyen bünyesinde artık herkesin kolayca danışacağı uzman bir diyetisyen bulunmaktadır. Siz de özellikle yaz aylarında karpuz ve yağsız beyaz peynir ikilisinin yanında yeşil çayla birlikte enfes bir diyet menüsü uygulayabilirsiniz. Karpuz şeker içeren bir meyve olmasına rağmen içeriğindeki bolca suyla sizleri tok tutma özelliğine sahiptir. İstanbul’da tüketilen besinler genellikle et ağırlıklıdır. Bu da diyet menüleriniz de protein ağırlıklı bileşenlere yer açtığı için metabolizmanızın hızla çalışması sağlanır. Burada dikkat edeceğiniz husus, kızartma ağırlıklı et yemekleri yerine haşlama ve fırın yemeklerine ağırlık vermeniz gerektiğidir. Bu sayede formunuzu ve her şeyden önce genel sağlığınızı koruyabilirsiniz.
diyetisyen iletişimHem keyifli hem esnek ama aynı zamanda etkili bir diyet sürecine girmek istiyorsanız, mutlaka diyetisyeniniz ile görüşmeli ve size uygun bir diyet planı içine girmelisiniz. Yaz gelirken ince bir vücuda sahip olmak istiyorsanız, merdivenleri daha hızlı çıkmak, eğilip kalkarken daha sağlıklı olmak ihtiyacı içindeyseniz sizleri Nişantaşı diyetisyen olarak, en kısa zamanda beklemekteyiz. Bu sayede beslenme ve hayat tarzınız düzene girmektedir. Hem sağlıklı hem de güvenli bir şekilde zayıflayabilir, ideal kilonuzu hayat boyu koruma imkanına sahip olabilirsiniz. Diyetisyenlerimiz sizlere sadece nasıl kilo vermeniz gerektiğini değil, zayıf bir bünyeye sahipseniz ve ideal kilonuzun altındaysanız nasıl sağlıklı bir şekilde kilo alabileceğiniz hakkında da bilgiler vermektedirler. Stres nedeniyle ya da fiziksel bir rahatsızlık nedeniyle kilo kaybı yaşayan kişiler de danışmaktadırlar. Bu sayede birçok insan çok daha sağlıklı bir hayat tarzına kavuşmaktadırlar. Buna ek olarak, sporcular için de önerilen ve yapılması gereken diyet çeşitleri yine işinde Uzman Diyetisyen Işın Sayın sayesinde verilmektedir. Kişiye özel diyet tarzıyla bundan böyle çok daha etkin bir diyet sürecine girmektesiniz.

basında uzman diyetisyen ışın sayın

Son yıllarda özellikle protein ağırlıklı diyetlerin etkinliği de öne çıkmaktadır. Protein ihtiyacının tam olarak karşılanması vücut için çok önemli ve gereklidir. Bu sayede fazla yağlar kolay yakılır ve kaslar beslenir. Kaslar beslendikçe vücut çok daha sıkı ve fit bir şekle bürünmektedir. Protein diyeti bünyemizce hazırlanan özel liste ve uygulamalarla kişiye özel oranda dağıtılarak gerçekleşmektedir. Bununla birlikte iş hayatı yoğun kişiler için de verilen diyet programları son derece etkin bir şekilde uygulanmakta ve başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Diyet yapmaya fırsat bulamayan, çalışan kesime yönelik hazırlanan, sağlıklı beslenme programları ile çok daha mutlu ve başarılı bir iş hayatına sahip olabilirsiniz. Diyetisyen Nişantaşı  olarak; hem ev hanımlarına, hem çalışan kesime, hem de sağlıklı yaşamak isteyen herkese yönelik program uygulamaktayız. Bizimle iletişime geçin ve ideal kilonuzu hesaplatarak diyet programı için ilk adımı atın.

İlgili Kelimeler: , , , , ,

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 / 5)