şişlideki diyetisyenler

Uzman Diyetisyen Işın Sayın

(0552) 214 06 69
gayrettepe diyetisyen

Yaz mevsimi yaklaştıkça diyet yapmak isteyenlerin sayısında artış görülür ancak bu kişiler belli bir seviyeden sonra ya diyeti bırakırlar ya da gerektiği gibi uygulamazlar. Gayrettepe diyetisyen olarak diyetle ilgili her türlü probleminize kalıcı çözümler bulmaktayız. Diyet deyince akla sebze yemekleri gelmektedir. Bu anlamda diyet yapmaya başlayan bir kişi çok zorluk çekmeyecektir. Özellikle bol miktarda bulabileceğiniz mevsim sebzeleriyle son derece sağlıklı diyet yemekleri yapabilir ve formda kalabilirsiniz. Pazarlarda rahatlıkla bulabileceğiniz börülce, filiz, ebegümeci gibi sebzelerin yararları çok fazladır. Üstelik bu sebzeleri salata yaparak, oldukça basit ve ekonomik bir menü hazırlayabilirsiniz.

Ailenizin sağlık danışmanı Diyetisyen Işın Sayın sizlere sadece kilo vermeniz konusunda değil, nasıl formda kalmanız gerektiği hakkında da yardımcı olmaktadırlar. Diyet merkezimiz gelişmiş teknolojik olanaklardan da yararlanmakta ve sizler için en sağlıklı ve hızlı testleri uygulamaktadırlar. Gerek yağ oranınız gerek kas oranınız ve ideal kilo hesaplamanız hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu sayede nasıl bir yol almanız gerektiği, hangi diyet türü uygun hangileri değil hepsi bünyenize göre ayarlanmaktadır. Burada amaç hızlı bir kilo verdirmekten çok sağlıklı ve kalıcı kilo verilmesidir. Bunun için en sağlıklı diyet tarzı da Akdeniz diyetidir. Gayrettepe diyetisyen bünyesinde sizlere her şeyden önce sağlıklı, organik ve bilinçli beslenmenin yolları öğretilir. Akdeniz diyeti sayesinde birçok Akdeniz ülkesi ve Ege kıyılarındaki ülke insanları uzun yıllar sağlıklı ve aktif bir şekilde yaşamaktadırlar. Bunun en büyük sebebi de zeytinyağı ağırlıklı beslenmedir. Bununla birlikte taze sebze ve meyve tüketimi de bu diyette ağırlık taşımaktadır. Deniz ürünlerinin diyet safhasında ve hayatın her aşamasında ne kadar sağlıklı olduğunu belirtmeye gerek bile yoktur ancak diyetisyenlerimiz sizleri bu konuda da daha bilinçli hale getirmektedirler.
diyetisyen iletişimDiyetisyeniniz şok diyetlerden ve bunun gibi moda olan her türlü sağlıksız diyetten uzak durulmasını tavsiye etmektedirler. Akdeniz diyet tarzı üzerinde durulmasının en büyük nedeni bu diyet şeklinin aynı zamanda bir yaşam tarzı haline getirilmesi gerektiğindendir. Buna ek olarak, sağlıklı beslenmenin yanında yapacağınız egzersizler sizleri hem forma sokacak hem de yağ yakmayı hızlandıracaktır. Diyetisyenlerimiz her beslenme programı yanında yapılması gereken ve kişiye özel egzersiz programlarını da vermektedirler. Böylelikle hangi yaşta olursanız olun ister gelişme çağında, ister yetişkinlik döneminde ya da orta yaşı geçmiş olun sadece bünyenize özel bir program yazılmaktadır. Yeme içme alışkanlığınız Gayrettepe  diyetisyen sayesinde daha sağlıklı bir hale gelecektir. Sağlıklı yaşamayı alışkanlık haline getirmeye yardımcı olacak diyetisyenlerimizle görüşmek için hemen randevu alabilirsiniz.

İlgili Kelimeler: , , ,

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 / 5)