şişlideki diyetisyenler

Uzman Diyetisyen Işın Sayın

(0552) 214 06 69

“Diyetisyen” bu kelimeyi ilk duyduğunuzda sizi zayıflatmak için hayatınızdaki en sevdiğiniz yemekleri çıkaracak  sizi aç bırakacak ve hep spor yaptıracak gibi anlamlar türemektedir. Aslında bağımsız hiç bir anlam ifade etmeyen çok farklı bir kelimedir ”diyetisyen”.
Sizlere en eğlenceli şekilde kilo vermenin hayata birde sağlıklı açıdan bakmanız için her koşulda size yardımcı olmak için buradayız. Aslında bir anlamda sizin yaşam koçunuz olmak , hayatla olan ilişkinizin bir adım daha güçlendirmek, yeni başlangıçlara yelken açmanız, her güzellik için el ele veriyoruz.
Yanlış bilenen doğrular arasında DİYET: vücudumuz için gerekli olan gıdaları bir anda kesmek, sıvı tüketimini sadece su olarak algılamak ve sadece spor yapmak olarak bilinmektedir. Aslında ne kadar yanlış bir program ile kendi sağlığımızı bir anlamda hiçe sayıyoruz  değil mi? Kendimiz için gerekli olan besinleri, vitaminleri ve proteinleri bir anda kesiyoruz. Yemek anlamında yulaflı, zayıflama gevrekleri yiyoruz ve hemen zayıflamak istiyoruz. Belli bir süre sonra kilo kaybı yerine sağlığımızdan kayıplar yaşıyoruz. Psikolojik olarak çöküntü içinde oluyoruz. Çünkü istenilen kiloya ulaşamadığımızı görünce bir anda yemeğe başlıyoruz. Bunlar yüksek oranda fast food oluyor. Aslında DİYET: Sizin en sağlıklı koşullarda, sevdiğiniz veya sevmediğiniz besinler arasından günün belirli saatlerinde yapılan spor ile birlikte yaşamınıza renk katacak aktiviteler ile size sunulan bir programdır. Hiç denemediğiniz besinler ile tanışmanızdır. Organik besinler ile tattığınız içeceklerdir. Aslında diyet bir yaşam biçimidir. Biz ne kadar farkına varmak istemesek de, bu sağlıklı yaşam aslında bir tarzdır. Sizin bünyenize, kişiliğinize en uygun diyet programını çıkartıyoruz.
Sizler için; * En eğlenceli, * En aktiviteli, * En sağlıklı yapılacak olan sağlık testleri kişinin bünyesinin uygun olduğunu  şişli diyetisyen kanaat getirirse  aşırı derecede yemek kısması yapmadan ayda 1-3 kilo verilebilmektedir. Tabi ki bu işlemi yaparken sağlıklı beslenme ve verilecek olan perhize uymak ilk ve en önemli kuraldır. Kişiler Neden Diyetisyene gerek Duymalılar? Bizler atasözleriyle dünyaya nam salmış bir milletin torunlarıyız. Bu atasözlerinden en gözde olanlarından bir tanesi de “İnsan kendi kendisinin doktorudur” peki  bu sözü diyet branşına uyarlayabilir miyiz? Diyetisyene gitmeden kilo verebilir miyim? Düşüncesi meydana gelmektedir. Bu soruya yanıtı iki şekilde verebiliriz.
diyetisyen iletişim
Evet,  Diyetisyene Gitmeniz Gerekmez gerek kalmadan zayıflarsınız FAKAT tüketeceğiniz gıdaların açlık yada tokluk  hissi verip vermediğini hangi gıda kaç kalori bu besinleri tüketirken sağlığıma zarar verir miyim gibi endişelerle kilo verebilir ve verdiğiniz kiloları iki ay sonra fazlasıyla geri alabilirsiniz, çünkü bilinçsiz bir şekilde beslenmeniz sağlıklı zayıflamanıza engel olacak ve ilerleyen sürelerde vücut gücünüz düşecek dengeniz bozulacak ve aşırı kalorili ürünler tüketme gereği duyacaksınız bunun sayesinde de verilen kiloları düşünmeyip sadece o an kendinizi rahatlatmak için bol kalorili ürünler tüketeceksiniz ortada ne diyet kalacak ne de verilen kilolar…
Hayır, Diyetisyene Gitmeniz Gereklidir. ÇÜNKÜ bu işin eğitimini uzun yıllar almış ve sektöründe başarılı olan şişli diyetisyen Işın Sayın sizin hakkınızda gerekli bilgileri topladıktan sonra yaşam tarzınıza en uygun olan diyeti uygulatacaktır. Peki nasıl olur bu yaşam tarzı neye göre belirlenir dediğinizi duyar gibiyim. Kişi günlük yaşantısında aktif birisi mi? yoksa masa başında mı çalışıyor? günde ne kadar sıvı tüketiyor? günlük hayatta spor yapar mı? gibi soruları yanıtlar ve bu duruma göre size bir beslenme listesi oluşturur. Bu liste eşliğinde ideal kilonuza rahatlıkla kavuşabilirsiniz hem de  hayatınızda kısıtlama yapmadan diyet yaptığınızı unutarak ve en önemlisi aç kalmadan kilo vermeye ne dersiniz? bu okuduklarınız hiç de uzak değil. İstanbul diyetisyen olarak sizlere hizmet vermek ve çağımızın sorunu olan obeziteye karşı savaşmak, sizi ideal kilonuza ulaştırmak için sabırsızlanıyoruz. Hemen bize ulaşın ve internete özel indirimden yararlanın aklınıza takılan tüm soruları canlı destek bölümünden uzman diyetisyen Işın Sayın’a sormaktan çekinmeyin.

basinda-diyetisyen-isin-sayin
Her şey sizin için. Siz değerlisiniz ve sizin değerinizin farkındayız. Bu sağlıklı yaşam yolunda en yakın arkadaşınız Şişli diyetisyen ile tanışmak için hemen bize ulaşın…

İlgili Kelimeler: , , , , , , , , , ,

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (6 Oy Verildi, Ortalama: 5,00 / 5)